Working hours: 8.30 - 19.00 +371 67 098 260 | Katrīnas dambis 16, Rīga, Latvija

ORTODONTIJA

Zobu sakodiena korekcija

Ortodontija ir nepareizu žokļu un zobu attiecību korekcija ar breketēm. Ortodontiskās ārstēšanas (zobu regulācijas) rezultātā tiek uzlabota pacienta zobu rindu estētika, iegūts skaists smaids un pareizs sakodiens. Parasti sakodiena (žokļu attiecību) regulācija tiek veikta bērniem un pusaudžiem, taču ar vien biežāk zobu korekciju var veic arī pieagušie, kam sen vairs nav 18!

Tieši zobu regulācija ar lingvālajām breketēm ir vienkāršs un estētisks veids, kā taisnot zobus vai labot sakodienu. Lingvālās zobu breketes pie zobu virsmas tiek piestiprinātas no iekšpuses (mēles puses), nebūs redzamas smaidot  – tikai  Jūs un Jūsu ortodonts zinās, ka veicat zobu korekciju.

Zobārstniecības klīnika “SIROWA Rīga piedāvā 3 breketu veidus zobu līdzināšanai gan bērniem, gan pieaugušajiem:

1) ārējie metāliskie breketi
2) ārējie keramiskie breketi (baltā krāsā)
3) iekšējie jeb lingvālie breketi (tiek stiprināti pie zobu iekšējām virsmām, līdz ar to nav redzami no ārpuses)

Sarežģītākām sakodiena problēmām pielietojam dažādas papildierīces, augošiem bērniem un pusaudžiem iespējama nepareizas zobu augšanas korekcija. Atsevišķos gadījumos var līdzēt arī ar tradicionālajām izņemamajām zobu platītēm. Ortodontiskās ārstēšanas rezultātā var iegūt skaistu smaidu, funkcionālu sakodienu, kā arī netieši uzlabot smaganu veselību.

Inta Zepa, D.D.S., sertificēta ortodonte konsultēs par individuāli Jums piemērotāko zobu korekcijas veidu un veiks zobu korekciju, lai Jūsu smaids būtu Jūsu skaistākā rota.