Visi pakalpojumi

Endodontija

Endodontija

Endodontija

ZOBĀRSTNIECĪBA BĒRNIEM

Endodontija

ESTĒTISKĀ UN VISPĀRĒJĀ ZOBĀRSTNIECĪBA

Endodontija

Zobu higiēna

Endodontija

MUTES DOBUMA ĶIRUĢIJA

Endodontija

CENRĀDIS

Endodontija

Ortodontija

Endodontija

PROTEZĒŠANA

Endodontija

Zobu balināšana

Endodontija

VISPĀRĒJĀ ANESTĒZIJA (NARKOZE)

Endodontija

PERIODONTOLOĢIJA

Endodontija

ZOBU IMPLANTI

Jau kopš 1994. gada “Sirowa Rīga” piedavā augstākās kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus Latvijā. Vairāku gadu garumā klīnika izstrādājusi plašu pakalpojumu klāstu, kas pieejams gan pieaugušajiem, gan bērniem. “Sirowa” klīnika ir Eiropas līmeņa stomatoloģijas standartu pamatlicēja Baltijas valstu vidū, kas sāka attīstīt zobu implantāciju, protezēšanu un mutes dobuma ķirurģiju.

Zobārstniecības pakalpojumu kompleksā ietilpst:

 • ENDODONTIJA – zobu sakņu kanālu ārstēšana, lai saglabātu zobu, kā arī šī procedūra ir aktuāla, lai zobu sagatavotu protezēšanai.
 • ZOBU HIGIĒNA – profesionāla zobu higiēna nepieciešama, lai noņemtu virssmaganu un zemsmaganu zobakmeni, ko nav iespējams izdarīt mājas apstākļos, ja pat tiek regulāri tīrīti zobu ar zobupastu un zobu birsti un zobu diegu. 
 • ORTODONTIJA – zobu korekcija ar ārējām metāla breketēm, ar ārējām keramiskajām breketēmun ar lingvālajām breketēm gan pieaugušajiem, gan bērniem.
 • ZOBU BALINĀŠANA – profesionāla zobu balināšana ar “Philips Zoom” tehnoloģiju, kas ikvienus zobus padara par astoņiem toņiem baltākus.
 • PERIODONTOLOĢIJA – smaganu saslimšanu ārstēšana. Smaganu saslimšanas, kā periodontīts un gingivīts, kas rodas nepareizas vai nepietiekamas zobu higiēnas gadījumā.
 • ZOBĀRSTNIECĪBA BĒRNIEM – zobārstniecība piedāvā dažādas metodes kā nodrošināt komfortablu zobārsta apmeklējumu mazajiem pacientiem, lai mazinātu baiļu sajūtu. Iesakām apmeklēt zobārstu, kad ir izšķīlies pirmais piena zobs.
 • MUTES DOBUMA ĶIRUĢIJA – ķirurģiska iejaukšanās visbiežāk nepieciešama gadījumos, kad nepieciešams veikt daļēja vai nešķīlušās gudrības zoba ekstrakciju vai saknes gala rezekciju.
 • ZOBU PROTEZĒŠANA – zaudētu zobu aizstāšana ar izņemamām un neizņemamām zobu protēzēm.
 • ZOBĀRSTNIECĪBA VISPĀRĒJĀ ANESTĒZIJĀ – tiek pielietots gadījumos, kad nepieciešams veikt sarežītas manipulācijas, vai, ja ir paniskas bailes no zobārstiem. Pēc operācijas “Sirowa Rīga” klīnika piedāvā iespēju atpūsties kādā no dienesta viesnīcas numuriem.
 • ZOBU IMPLANTI – mūsdienīgs un estētiski pievilcīgs risinājums zaudēta zoba vai zobu aizstāšanai. Piedāvājam viena etapa vai vairāku etapu implantācijas veikšanu.
 • ESTĒTISKĀ UN VISPĀRĒJĀ ZOBĀRSTNIECĪBA – “Sirowa Rīga” klīnika piedāvā plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu, kur tiek piedāvātas jaunākās tehnoloģijas, augstas kvalitātes materiāli un kvalitatīva ārstēšana.
× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday