Zobu balināšana

ZOBU BALINĀŠANA

Efektīva un saudzīga profesionālā zobu balināšana ar “PHILIPS ZOOM”

Ikviens no mums sapņo par skaistu un apburošu, žilbinoši baltu smaidu. Diemžēl kafijas, tējas, sarkanvīna, tabakas un antibiotiku lietošana ietekmē zobu emalju, kā rezultātā zobi vairs nav tik balti, kā mēs vēlētos. 

Zobārstniecības klīnika “SIROWA Rīga” piedāvā profesionālo zobu balināšanu ar “Philips ZOOM!”, kas ir jaunākās paaudzes saudzīgākā profesionālā zobu balināšanas sistēma, kas nepilnu 2h laikā spēj padarīt smaidu līdz pat astoņiem toņiem gaišāku. “Philips ZOOM!” ir viens no saudzīgākajiem zobu balināšanas veidiem, kas ievērojami samazina zobu jutības risku balināšanas procedūras laikā un pēc procedūras veikšanas.

Kā notiek profesionālā zobu balināšana?

Pēc nelielas izmeklēšanas pacients tiek sagatavots balināšanas procedūrai. Tiek aizsegtas smaganas un uz zobiem tiek uzklāts balinošais gels. Pēc tam uz zobiem tiek virzīts “Philips ZOOM!” starojums, kas aktivizē balinošo gelu.

“Philips ZOOM!” ir jaunākās paaudzes zobu balināšanas sistēma, kurā tiek pielietota uzlabota UV gaismas spektra lampa, kas aktivizē balinošo gelu un tās iedarbības laikā zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei, kas varētu bojāt zoba struktūru, jo UV staru lampa neuzsilda zobu balināšanas laikā. “Philips ZOOM!” balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas ir zoba emaljas mikroelements. Gela iedarbība ir vērsta uz zoba iekšējo struktūru, kas galvenokārt nosaka zoba krāsu, jo zoba emalja ir caurspīdīga un tā nenosaka zobu toni. Kalcija joni palīdz stiprināt zobu, mazina zobu jutību, veido aizsargkārtu, kas ne tikai aizpilda virsmas mikrodefektus, bet padara zobu virsmu gludāku un spīdīgāku.

Kas jāzina par zobu balināšanas procedūru?

Lai pārliecinātos, vai zobu balināšana ar “Philips ZOOM!” metodi ir piemērota tieši Jums, vispirms jāapmeklē konsultācija pie sertificēta zobu higiēnista. Speciālists novērtēs Jūsu mutes dobuma veselības stāvokli, jo zobu balināšanu iespējams veikt tikai veseliem zobiem un veselām smaganām, zobiem jābūt bez aplikuma un zobakmens, tāpēc 2 nedēļas pirms zobu balināšanas procedūras jāveic profesionālā zobu higiēnas procedūra.

Ja “Philips ZOOM!” procedūra Jums nebūs piemērota, speciālists ieteiks individuāli Jums piemērotas alternatīvas zobu estētikas uzlabošanas iespējas.

Kā zobu balināšana ietekmē veikto zobu restaurāciju?

Jāatzīmē, ka mākslīgas zobu restaurācijas – plombes, venīri, kroņi – balināšanai nepakļaujas. Ja Jums ir  plombes estētiski redzamā apvidū, tad pēc zobu balināšanas tās būs jāmaina, lai saskaņotu to toni ar jauniegūto zobu krāsu.

Lai saglabātu zobu baltumu, arī ikdienā ir sistemātiski jāveic higiēnas procedūras – jātīra zobi vismaz divas reizes dienā, jātīra arī zobu starpas, izmantojot zobu diegu, kā arī laiku pa laikam jālieto profesionāli mutes kopšanas līdzekļi.

Lasīt vairāk par zobu balināšanu saitēs:
Jaunāko zobu balināšanas metožu salīdzinājums
Pacientu atsauksmes par zobu balināšanas sistēmu ZOOM!

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday