Par zobārstniecības klīniku SIROWA RĪGA

Par mums Sirowa klīnika

“SIROWA Rīga” ir vadošā privātklīnika Latvijā, kurā strādā pieredzes bagātākie zobu implantu speciālisti un zobārsti.  Zobu implanti, protezēšana, sarežģītas mutes dobuma manipulācijas ir klīnikas profils, taču piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu un zobārstniecību vispārējā anestēzijā (narkozē) gan pieaugušajiem, gan bērniem. Klīnikas speciālisti aktīvi iesaistās sabiedrības veselības veicināšanā, izglītošanā, kā arī rīko apmācības un pieredzes apmaiņas zobārstniecības speciālistiem Latvijā un Baltijas valstīs.

Klīnika ir dibināta 1994. gadā un ir kompānijas “SIROWA Rīga” sastāvdaļa. Tieši “SIROWA” bija viena no pirmajām augstākā līmeņa klīnikām, kas Baltijas valstīs ieviesa Eiropas līmeņa stomatoloģijas standartus, un sāka attīstīt zobu implantāciju, protezēšanu, mutes dobuma ķirurģiju. Kopš dibināšanas klīnikai ir cieša sadarbība ar vadošajām  zobārstniecības laboratorijām, kas dod labu pamatu straujai, modernai attīstībai. Šo gadu laikā klīnikas speciālistiem ir izdevies izveidot pakalpojumu klāstu, kas pilnībā atbilst Eiropas attīstītāko zobārstniecības klīniku sniegumiem. Mēs veicam pilnu zobārstniecības pakalpojumu kompleksu.

Klīnikā ir pieejama moderna operāciju zāle zobu implantācijai, ķirurģiskām manipulācijām un zobu ekstrakcijai, kā arī jaunākais aprīkojums, lai pacientiem nodrošinātu zobu ārstēšanu vispārējā anestēzijā (narkozē). Pēc operācijas “SIROWA Rīga” zobārstniecības klīnika var piedāvāt saviem ārvalstu pacientiem atpūsties kādā no komfortablajiem dienesta viesnīcas numuriem.

Kā savu galveno prioritāti mēs uzskatām profesionālu un iejūtīgu attieksmi pret pacientu.

Lai Jūsu smaids ir Jūsu vizītkarte!

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday