andris-bigestans

Andris Bīgestāns

M.D., D.D.S., MOS RCSEd., sertificēts mutes, sejas un žokļu ķirurgs, zobārsts

Andris Bīgestāns 1993. gadā absolvēja Rīgas Medicīnas akadēmijas Medicīnas fakultāti. Vēlāk viņš studēja zobārstniecību Latvijas Medicīnas akadēmijas Stomatoloģijas fakultātē, kuru absolvēja 1997. gadā, un kopš 2000. gada viņš ir sertificēts zobārsts.

Apguvis rezidentūru mutes, sejas un žokļu ķirurģijā, un kopš 1999. gada viņš ir sertificēts mutes, sejas un žokļu ķirurgs. No 1999. gada ir RSU Stomatoloģijas fakultātes Mutes, sejas un žokļu katedras pasniedzējs un Starptautiskās mutes, sejas un žokļu ķirurģijas asociācijas biedrs. Viņš ir stažējies Kanādā, Zviedrijā un Somijā. 2005. gadā viņš ir Edinburgas Karaliskās ķirurģijas koledžas biedrs. 2007. gadā Andris iegūst TEMPUS JEP Nr. 04962 maģistra grādu maģistra programmā “Biomateriāli un biomehānika”.  Ārsts ar vairāk nekā 16 gadu profesionālo pieredzi.

Kopš 2001. gada viņš strādā zobārstniecības klīnikā “SIROWA Rīga. Speciālists regulāri papildina savas zināšanas kvalifikācijas celšanas kursos gan Latvijā, gan ārpus tās.

Baltijas Mutes, Sejas un Žokļu, Plastiskās Ķirurģijas Asociācijas biedrs, Starptautiskās Mutes, Sejas un Žokļu Ķirurģijas Asociācijas padomes loceklis. Edinburgas Karaliskās koledžas biedrs. Daudzu zinātnisko publikāciju autors.

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday