inita-cheire

Inita Čeire

Sertificēta zobu higiēniste, LZHA/IFDH biedrs

1996. gadā absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas skolu kā zobārstniecības māsa. Pēc tam turpina mācības Latvijas Medicīnas akadēmijas Latvijas zobu higiēnistu skolā un 1998. gadā kļūst par sertificētu zobu higiēnisti.

No 2001. līdz 2003. gadam Inita ir Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas valdes locekle atbildīga par zobu higiēnistu tālākizglītību.

2003. gadā iegūst Čikāgas universitātes diplomu “Neķirurģiskajā parodontoloģijā.

Inita ir sertificēta speciāliste darbam ar “Brite Smile un klīnisko sistēmu “Philips ZOOM!”, lai veiktu profesionālo zobu balināšanu. Ir iegūts sertifikāts darbam ar “Air Flow Handy” (sodas strūklas) un EMS skēlera tehnoloģijas zobu higiēnista darbā. Tāpat Inita ir ieguvusi sertifikātu darbam ar HELBO lāzeri pielietojumam zobu mīkstā aplikuma terapijā.

Regulāri papildina savas zināšanas LZHA pēcdiploma apmācības kursos kvalifikācijas celšanā, kā arī aktīvi piedalās sabiedrības informēšanā par pareizu mutes dobuma veselību un higiēnu.

Initai ir vairāk kā 19 gadu profesionālā pieredze, un kopš 1997. gada Inita strādā zobārstniecības klīnikā “SIROWA Rīga“.

Latvijas Zobu Higiēnistu asociācijas biedrs, Starptautiskās Zobu higiēnistu federācijas  (International Federation of Dental Hygenists) biedrs.

2017. gadā  Initas Čeire saņem Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas balvu “Zelta zobu birste 2017” nominācijā “Zobu higiēnistu lepnums Rīgā”. Apbalvojumam “Zelta Zobu birste 2017” tiek nominēti sertificēti zobu higiēnisti par īpašiem sasniegumiem, kas ir būtiski visas valsts un arī starptautiskā mērogā. Titula “Zelta Zobu birste” pretendentus izvirzīšanai iesaka zobu higiēnisti, Mutes veselības centru vadītāji, darba devēji, zobārsti, pacienti.

 

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday