Ortodonts Māris Gržibovskis

Māris Gržibovskis

MOrth RCSEd, DDS
Ortodonts

2008. gadā absolvējis Rīgas Sradiņa universitātes zobārstniecības fakultāti. 2011. gadā kļūst par sertificētu ortodontu  un nokārto eksāmenu ortodonta specialitātē  Karaliskajā Edinburgas Ķirurģijas koledžā. 2015. gadā iegūst Medicīnas zinātņu doktora grādu, savukārt gadu vēlāk 2016. gadā kļūst par Neirodontijas virziena pārstāvi, parakstot sadarbības memorandu ar neirodontijas klīnku Fachpraxis fur umfassende KieferorthopadieVācijā. 2018. gadā kļūst par European Aligner Society biedru un ar alaineru/kapju sistēmām strādā jau kopš 2012. gada.

Šobrīd darbojas gan akadēmiskajā vidē, Rīgas Stradiņa universitātes Anatomijas un antropoloģijas institūtā, gan vada un strādā par ortodontu savā privātklīnikā – “Concordia”, kas specializējās inovatīvajā ortodontijā.

Mēs, zobārstniecības klīnika “SIROWA Rīga”, sadarbojamies ar Dr. Med. ortodontu Māri Gržibovski, lai nodrošinātu saviem pacientiem profesionālu un mūsdienīgu sakodiena korekciju.

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday