Darba dienās no 8:00 - 19.00 +371 67 098 260 | Katrīnas dambis 16, Rīga, Latvija

Dr. Armands Ozoliņš  (zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga) – stāsta par zobu estētikas uzlabošanas iespējām, izmantojot zobu higiēnu, zobu  balināšanu un protezēšanu:

“Veseli un skaisti zobi ir spīdīgi un gaiši. Ja zobs nav pilnībā vesels, mainās tā izskats. Lai uzlabotu zobu krāsu, tos var balināt un šim nolūkam ir daudz dažādu metožu, taču par Jums labāko risinājumu, ieteiks speciālists – zobārsts. Ja vēlaties uzlabot savu zobu krāsu, tad pamatā ir trīs iespējas.

Pirmā un vienkāršākā, arī ekonomiskākā iespēja – regulāra zobu higiēna katru dienu, izmantojot profesionālus zobu kopšanas līdzekļus, ko ieteicis speciālists, apvienojot  ar regulāru profesionālo zobu higiēnista apmeklējumu zobārstniecības klīnikā. Tas ļaus Jums uzturēt labu mutes dobuma un zobu higiēnu, uzturot baltu Jūsu dabīgo zobu toni.

Ja Jūs neapmierina Jūsu dabīgā zobu krāsa  – zobārsts ieteiks labāko zobu balināšanas metodi, ņemot vērā Jūsu mutes veselības stāvokli (jutīgi zobi, smaganas u.c). Latvijā šobrīd arvien vairāk cilvēku uzticas profesionālajai zobu balināšanai  ar ZOOM! AP, kas saudzīgā veidā aptuveni stundas laikā padara Jūsu zobus līdz pat 8 toņiem gaišākus.

Ja tomēr zobu balināšana nav pietiekami efektīva, un vēlaties, lai Jūsu zobi būtu žilbinoši balti, tad kā trešais variants – izmantot porcelāna plāksnītes jeb venīrus, kuras zobārsts piestiprina uz zoba ārējās virsmas.”

Lasīt pilnu publikāciju portālā DELFI.lv, septembris 2011