Kādus Zobu Implantus Izvēlēties?

10 iemesli, kas ļaus saprast kādēļ būtu nepieciešams izvēlēties DENTSPLY Friadent zobu implantus

1. Ražoti Vācijā

DENTSPLY Friadent zobu  implanti ir ražoti  Vācijā ar visaugstāko precizitāti  un pasaulē ir pazīstami to izcilo kvalitāti.

2. Bioloģiski saderīgs titāns

DENTSPLY Friadent implanti ir ražoti no titāna. Šis materiāls ir saderīgs ar cilvēka ķermeni un laika gaitā pilnībā integrējas, ieaug kaulaudos.

3. Stingra kvalitātes kontrole

Ražošanas process. Lai ievērotu stingras kvalitātes kontroles standartus, zobu implanti tiek pārbaudīti neskaitāmas reizes.

Ražotāji, kas izgatavo lētos implantus nespēj Jums sniegt kvalitātes garantiju.

4. Klīniski testēti

Desmitiem gadu pieredze, klīniskie testi un ilgtermiņa ieguldījumi zinātniskajos pētījumos, nodrošina maksimālu drošību.

5. Dažādība

ANKYLOS un XiVE implantu sistēmas ir  pielāgojamas dažādām klīniskajām situācijām, plašais protezēšanas komponenšu klāsts dos ideālu risinājumu katrai situācijai, nodrošinot perfektu, estētiski skaistu risinājumu.

6. Droša zobu implanta ievietošanas procedūra

DENTSPLY Friadent dod iespēju Jūsu zobārstam ar datora palīdzību plānot implanta ievietošanas pozīciju. Tādējādi, pateicoties trīsdimensionālai plānošanai,  implanti tiek ievietoti precīzi īstajā.

7. Ātra  integrācija

Īpašā implanta virsma, kas piemīt visām DENTSPLY Friadentsistēmām, nodrošina optimālus apstākļus drošai un ātrai implanta dzīšanai un integrācijai žokļa kaulā.

8. Pielāgojamība

CAD/CAM abatmentus – protezēšanas komponentus var pielāgot atbilstoši katrapacienta prasībām, sniedzot izcilu estētisku rezultātu.

9. Aizvietošana ilgtermiņā

DENTSPLY Friadent nodrošina implantu sistēmu  rezerves materiālus, pat tad ja konkrētā implantu sistēmas detaļa ir ražota pirms vairākiem gadiem.  Jūsu zoba implanta komponentus varēs nomainīt jebkurā laikā, kā arī pielāgot atbilstoši izmaiņām Jūsu mutes dobumā gadu gaitā, veidojot vienotu protezēšanas risinājumu.

10. Starptautiski atzīti un pieejami visā pasaulē

DENTSPLY Friadent pārstāvji ir vairak nekā 60 valstīs un tie nodrošina zobārstus ar zobu implantiem visā pasaulē. Jūs variet būt pārliecināti, DENTSPLY Friadent implantu sistēmas atbilst visiem spēkā esošajiem tiesību aktiem un standartiem attiecībā uz medicīnas ierīcēm.

Jautājiet savam zobārstam par  iespēju zaudētos zobus aizvietot tieši ar augstas kvalitātes DENTSPLY Friadent zobu implantiem!

Dariet to tagad!

Pieteikties konsultācijai

Uzzināt vairāk par zobu implantiem

Uzzināt vairāk par zobu implantu sistēmu ražotāju DENTSPLY Friadent

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday