Zobu implanti un implantācija

Zobu implanti

Zobu mākslīgās saknes

Mūsdienās modernā zobu protezēšana nav iedomājama bez zobu implantu pielietošanas praksē. Zobu implanti ir zoba saknes aizstājēji jeb “mākslīga” zoba sakne, kas izgatavota no tīra, biosaderīga titāna. Zobu implanti vizuāli un funkcionāli ne ar ko neatšķiras no paša zoba.

Katrā individuālā pacienta situācijā piedāvājam viena etapa vai vairāku etapu implantācijas veikšanu, ko bieži nosaka tieši pacienta mutes, zobu un žokļa kaulu stāvoklis. Konsultācijas laikā pacients saņem atbildes uz visiem jautājumiem: ārstēšanas planošana, norise, zobu impantu atsauksmes un zobu implantu cenas.

Zobu implantācijas procedūras norise

Tā kā zobu implantiem nepieciešama viena vai vairākas ķirurģiskas procedūras, pacientam ir jāveic rūpīga izmeklēšana, lai sagatavotos procesam, tostarp: 

Visaptveroša zobārsta pārbaude. Jums var tikt uzņemti zobu rentgena un 3D attēli, kā arī tik izgatavoti Jūsu zobu un žokļa modeļi. 

Jūsu slimības vēstures apskats. Pastāstiet savam ārstam par jebkādiem medicīniskiem stāvokļiem un jebkādām zālēm, ko lietojat, ieskaitot recepšu un bezrecepšu zāles un uztura bagātinātājus. Ja Jums ir noteiktas sirds slimības vai ortopēdiski implanti, ārsts pirms operācijas var izrakstīt antibiotikas, lai palīdzētu novērst infekciju. 

Ārstēšanas plāns. Šis plāns ir pielāgots Jūsu situācijai, un tajā tiek ņemti vērā tādi faktori kā, cik zobu ir nepieciešams nomainīt, kā arī Jūsu žokļa kaula un atlikušo zobu stāvoklis. 

Ko sagaidīt no procedūras

Zobu implantu operācija parasti ir ambulatorā ķirurģija, ko veic posmos, starp procedūrām paredzot dziedināšanas laiku. Zobu implanta ievietošanas process ietver vairākus posmus, tostarp: 

  • Bojāta zoba noņemšana
  • Ja nepieciešams, žokļa kaula sagatavošana
  • Zobu implantu ievietošana
  • Kaulu augšana un dzīšana
  • Abatmentu izvietojums
  • Mākslīgā zoba ievietošana

Viss process var ilgt vairākus mēnešus. Liela daļa šī laika tiek veltīta dzīšanai un jauna kaula ieaugšanai Jūsu žoklī. Atkarībā no situācijas, konkrētās veiktās procedūras vai izmantotajiem materiāliem, dažas darbības var tikt apvienotas.

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday