zobu breketes uz priekšējiem zobiem

ORTODONTIJA

Nepareiza sakodiena korekcija

Zobu sakodiena korekcija
Ortodontija ir nepareizu žokļu un zobu attiecību korekcija ar breketēm. Ortodontiskās ārstēšanas (zobu regulācijas) rezultātā tiek uzlabota pacienta zobu rindu estētika, iegūts skaists smaids un pareizs sakodiens. Parasti sakodiena (žokļu attiecību) regulācija tiek veikta bērniem un pusaudžiem, taču ar vien biežāk zobu korekciju var veic arī pieagušie, kam sen vairs nav 18!
Tieši zobu regulācija ar lingvālajām breketēm ir vienkāršs un estētisks veids, kā taisnot zobus vai labot sakodienu. Lingvālās zobu breketes pie zobu virsmas tiek piestiprinātas no iekšpuses (mēles puses), nebūs redzamas smaidot  – tikai  Jūs un Jūsu ortodonts zinās, ka veicat zobu korekciju.

Zobu breketes, ko piedāvā Sirowa Rīga

Zobārstniecības klīnika “SIROWA Rīga piedāvā 3 breketu veidus zobu līdzināšanai gan bērniem, gan pieaugušajiem:
1) ārējie metāliskie breketi
2) ārējie keramiskie breketi (baltā krāsā)
3) iekšējie jeb lingvālie breketi (tiek stiprināti pie zobu iekšējām virsmām, līdz ar to nav redzami no ārpuses).
Sarežģītākām sakodiena problēmām pielietojam dažādas papildierīces, augošiem bērniem un pusaudžiem iespējama nepareizas zobu augšanas korekcija. Atsevišķos gadījumos var līdzēt arī ar tradicionālajām izņemamajām zobu platītēm. Ortodontiskās ārstēšanas rezultātā var iegūt skaistu smaidu, funkcionālu sakodienu, kā arī netieši uzlabot smaganu veselību.

Nepareiza zobu sakodiena sekas

Dažādu iemeslu dēļ cilvēkam var būt nepareizs sakodiens un nelīdzena zobu rinda. Tā rezultātā var rasties locītavu problēmas, galvassāpes, grumbu veidošanās, īpaši mutes un deguna apvidū, un sejas asimetrija, kas var izpausties žokļu nobīdes dēļ. Risināt šāda veida problēmas var ar ortodontiskās ārstēšanas palīdzību.  

Kapes vai breketes – ko labāk izvēlēties?

Mūsdienu zobārstniecībā varētu iezīmēt divus galvenos ārstēšanas veidus – viens ir tradicionālās breketu sistēmas un otrs mūsdienīgo, caurspīdīgu plastikāta kapju (alaineru) sistēmas. Invisalign ir pasaulē atzītākā  kapju (alaineru) sistēma, kura ir īpaši pielāgota gan bērniem agrīnajā vecumā, gan pieaugušajiem un tiek izgatavota katram pacientam individuāli.

Lai nodrošinātu iespējami augstāko pakalpojuma kvalitāti saviem pacientiem, “SIROWA Rīga” zobārstniecības klīnika šajā jomā sadarbojas ar vienu no vadošajām ortodontijas klīnikām Baltijas valstīs “Concordia zobārstniecība”, kas ir inovatīvās ortodontijas klīnika. Lai veiktu pierakstu pie speciālista (ortodonta) vai saņemtu atbildes uz jūsu jautājumiem, lūgums sazināties ar “SIROWA Rīga” klīnikas administratoriem.
× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday