Blondīne ar bild rokās kurā palielināti pārāda savus zobus

ZOOM! AP– pasaulē atzītākā, drošākā profesionāla zobu balināšanas metode

“Atšķirībā no skaistumkopšanas procedūrām, kas jāveic katru mēnesi, profesionāla zobu balināšana ar ZOOM! AP nepieciešama tikai reizi divos gados vai retāk. Divās stundās iegūsiet līdz pat astoņiem toņiem baltākus zobus.
Balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis līdz ar to balināšanas laikā nenotiek izmaiņas zobu struktūrā. Tā sastāvā ir zoba emaljas mikroelements – kalcijs. Gels iedarbojas uz zoba iekšējo pigmentu, to attīrot un barojot ar kalcija joniem.
Uzzināt vairāk par zobu balināšanu: Zobu balināšana no A līdz Z
Atcerieties, ka ar šo metodi nav iespējams izbalināt plombas, kroņus, nedzīvus zobus. Lai jūsu smaids būtu perfekts, problēmvietu var pārklāt ar porcelāna plāksnīti vai individuāli piemērot alternatīvu estētiskās zobārstniecības risinājumu.
Lai iegūtu maksimāli labu rezultātu, divas nedēļas pirms zobu balināšanas procedūras ieteicams apmeklēt speciālistu, lai veiktu profesionālu zobu higiēnu un pārliecinātos par jūsu mutes dobuma veselību.
Cilvēkiem, kas veikuši zobu balināšanu, ievērojami uzlabojas mutes dobuma higiēna, smaganu un periodonta stāvoklis, jo pēc procedūras viņi vairāk pievērš uzmanību zobu kopšanai, toņa saglabāšanai, seko līdzi savam dzīvesveidam un uzturam. Skaists smaids ir ne tikai jūsu vizītkarte, bet arī izcils vei ksmes ierocis karjerā un personīgajā dzīvē.”
Skatīt publikāciju žurnālā L’Officiel, februrāris 2012 
× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday