Услуги клиники Sirowa Riga

Endodontija

ЭНДОДОНТИЯ

Endodontija

ДЕТСКИЙ СТОМАТОЛОГ

Endodontija

ЭСТЕТИЧЕСКАЯ И ОБЩАЯ СТОМАТОЛОГИЯ

Endodontija

ГИГИЕНА ЗУБОВ

Endodontija

ХИРУРГИЯ ПОЛОСТИ РТА

Endodontija

ПРЕЙСКУРАНТ СТОМАТОЛОГИЧЕСКИХ УСЛУГ

Endodontija

ОРТОДОНТИЯ

Endodontija

ПРОТЕЗИРОВАНИЕ

Endodontija

ОТБЕЛИВАНИЕ ЗУБОВ

Endodontija

СТОМАТОЛОГИЯ ПОД ОБЩЕЙ АНЕСТЕЗИЕЙ (НАРКОЗОМ)

Endodontija

ПЕРИОДОНТОЛОГИЯ

Endodontija

ЗУБНЫЕ ИМПЛАНТЫ

З 1994 року латвійська клініка Sirowa Rīga надає якісні стоматологічні послуги дорослим і дітям. Ми були одними з перших, хто почав застосовувати європейські стандарти лікування в країнах Балтії. За цей час фахівці клініки активно розвивались у сфері імплантації зубів, протезування та хірургії ротової порожнини.
Надаємо такі стоматологічні послуги:

 • ЕНДОДОНТІЯ — лікування кореневих каналів зуба для його збереження при поширеному карієсі, пульпіті та травмах. Також може застосовуватись під час підготовки до протезування.
 • ГІГІЄНА ЗУБІВ — видалення зубного каменю з верхніх і нижніх ясен. Аналогічного ефекту неможливо добитися вдома, навіть якщо регулярно чистити зуби якісною зубною пастою, щіткою та користуватися ниткою.
 • ОРТОДОНТІЯ — корекція зубного ряду для дорослих і дітей. Це можливість отримати красиву і здорову посмішку в будь-якому віці: правильне розташування зубів у ротовій порожнині, а також виправлення прикусу зменшує ризики захворювань суглобів щелеп. Для цього фахівці клініки застосовують металеві, керамічні та лінгвальні брекети високої якості.
 • ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ — професійне відбілювання за технологією «Philips Zoom». Результат — відбілювання кожного зуба на вісім тонів.
 • ПАРОДОНТОЛОГІЯ — лікування захворювань ясен. Лікуємо пародонтит, гінгівіт та інші хвороби, спричинені неправильною або недостатньою гігієною зубів.
 • ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ — застосовуємо різні методи, щоб зробити візит до стоматолога комфортним для маленького пацієнта, зменшити відчуття страху. Рекомендуємо не чекати неприємних симптомів, а відвідати стоматолога, коли прорізався перший молочний зуб.
 • ОРАЛЬНА ХІРУРГІЯ — хірургічне втручання найчастіше виправдане при частковому прорізуванні або не прорізуванні зуба мудрості, а також задля проведення резекції кінця кореня.
 • СТОМАТОЛОГІЯ — заміна втрачених зубів знімними та незнімними зубними протезами.
 • СТОМАТОЛОГІЯ ПІД ЗАГАЛЬНОЮ АНЕСТЕЗІЄЮ — застосовується у випадках, коли необхідно провести складні маніпуляції, або при панічному страху перед обов’язковими стоматологічними маніпуляціями. Робимо все, щоб ви почувалися спокійно та комфортно: після операції пропонуємо відпочити в одному з номерів сервісного готелю.
 • ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ — сучасний та естетично привабливий спосіб заміни втраченого зуба чи зубів. В клініці проводиться одноетапна або багатоетапна імплантація.
 • ЕСТЕТИЧНА ТА ЗАГАЛЬНА СТОМАТОЛОГІЯ — Клініка Sirowa Rīga пропонує широкий спектр стоматологічних послуг із застосуванням новітніх технологій і високоякісних матеріалів.
× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday