Mutes dobuma ķirurģija

MUTES DOBUMA ĶIRUĢIJA

Mutes dobuma ķiruģija

Zobārstniecības klīnikā SIROWA Rīga mutes, sejas un žokļu ķirurģijas speciālisti veic izmeklēšanu, konsultācijas, operatīvu terapiju lokālā un kombinētā anestēzijā pacientiem ar dažāda rakstura sejas un žokļu saslimšanām.

Katrā individuālā gadījumā izvēlamies pacientam pieņemamāko un izdevīgāko ārstēšanās veidu.
Visbiežāk mūsu pacienti griežas pēc palīdzības sekojošos gadījumos:

  • Nepieciešamība veikt daļēji šķīlušās vai nešķīlušās gudrības zoba ekstrakciju

Kā zināms gudrības zobi šķilās sakodienā kā pēdējie, tas bieži vien rada problēmas, jo šo procesu apgrūtina blakus esošo zobu un kaulu struktūras. Ja zobs nevar patstāvīgi izšķilties, tad parasti to sauc par daļēji vai pilnīgi neizšķīlušos. Šāds zoba stāvoklis rada risku apkārtesošajiem zobiem, nerviem un kaula struktūrām. Apgrūtinātās higiēnas rezultātā novērojami bieži iekaisumi smaganās, zoba kariesa ātrāka attīstība. Pilnīgi nešķīlušās zoba gadījumā novēro cistveidīgu kaulu bojājumu, kas ir prognostiski bīstams. Visu augšminēto iemeslu dēļ mēs jums iesakām kontrolēt gudrības zobu stāvokli rentgenoloģiski, un nepieciešamības gadījumā veikt to operatīvu ekstrakciju lokālā vai kombinētā anestēzijā.

Nepieciešamība veikt saknes gala rezekciju

Šīs ķirurģiskās procedūras laikā tiek rezecēts zoba saknes gals, un zoba saknes kanāls tiek retrogrādi pildīts ar plombējamo materiālu. Nepieciešamība veikt šo procedūru rodas gadījumos, kad Jūsu zobam saknes apvidū ir iekaisums, kas neizdzīst arī pēc zoba kanālu ārstēšanas, vai arī ārstēšanas laikā neizdodas sapildīt zoba kanālu līdz galam. Šo operāciju parasti veicam lokālā anestēzijā.

Tāpat piedāvājam zobārstniecības pakalpojumus vispārējā anestēzijā (narkozē).

Lasīt vairāk par vispārējo anestēziju (narkozi) zobārstniecībā šeit

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday