Vispārējā anestēzija

ZOBĀRSTNIECĪBA VISPĀRĒJĀ ANESTĒZIJĀ (NARKOZĒ)

Zobārstniecība bez sāpēm

Zobārstniecības klīnika “SIROWA Rīga” piedāvā zobārstniecību vispārējā anestēzijā (narkozē) un šo pakalpojumu nodrošina gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Vispārējā anestēzija (narkoze) aizsargā no sāpju un operācijas stresa nevēlamās ietekmes uz Jūsu organismu, kā arī rada nepieciešamos apstākļus operācijas veikšanai. Visbiežāk šo anestēzijas metodi piemēro sarežģītu zobārstniecības manipulāciju veikšanai – mutes dobuma ķirurģija, gudrības zobu ekstrakcija, zobu implantu ievietošana. Arī bērniem, kuriem ir stipri bojāti zobi,  ietiecams piemērot šo anestēzijas veidu, lai mazajiem pacientiem neradītu lieku stresu un diskomfortu.

Kas izraisa bailes no zobārsta?

Vēl aizvien ir cilvēki, kuriem ir paniskas bailes no zobārsta jeb stomatofobija, Stiprām bailēm no zobārsta var būt dažādi iemesli: negatīva pieredze un/vai izteikti bojāti zobi bērnībā, saklausīti stāsti ģimenē, masu medijos, kā arī nevēlēšanās uzzināt savu patieso mutes veselības stāvokli. Ja nav iespējams veidot dialogu ar pacinetu, taču nepieciešma zobu ārstēšana, tad 21.gadsimta stomatoloģija piedāvā vienkāršu un ērtu risinājumu, izmantojot zobu labošanu, ārstēšanu vispārējā anestēzijā.

Kā notiek zobu ārstēšana narkozē?

Vispirms zobārsts novērtēs mutes dobuma stāvokli, nepieciešamo ārstēšanu, kā arī ārstēšanai nepieciešamo laiku. Vajadzības gadījumā tiks izdarīti rentgena uzņēmumi. Šīs vizītes laikā arī tiks risināts jautājums par to, vai vispārējā anestēzija konkrētajā gadījumā tiešām ir nepieciešama, vai varbūt ir iespējams iztikt ar kādu vienkāršāku anestēzijas metodi.

Ārstēšana norit pieredzējušu zobārstu un ārsta-anesteziologa uzraudzībā. Lai vienotos ar zobārstu par zobu ārstēšanu vispārējā anestēzijā, Jums vispirms būs nepieciešama atsevišķa konsultācija pie zobārsta un anesteziologa, kā arī jāsaņem izziņa no sava ģimenes ārsta.

Anesteziologs, kurš novērtēs Jūsu vispārējo veselības stāvokli, izvērtēs iespējamos riskus, kā arī informēs par to, kā pareizi sagatavoties procedūrai.

Kas jāzina vecākiem par zobu ārstēšanu vispārējā anestēzijā (narkozē) bērniem

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday