Blondīne ar skaistiem baltiem zobiem

Zobārtniecības klīnikas SIROWA Rīga sertificēta zobu higiēniste Inita Čeire apskata zobu balināšanas sistēmu ZOOM! AP no A-Z!

“MODĒ – balti zobi!

“Pavasaris ir pēdējais laiks, kad sākt domāt par to, kā izskatīsies vasarā! Ja modes tendences un stilu nosaka vadošie modes dizaineri, tad sava smaida skaistumu nosaki tu pati. Zobu balināšana ir tāda pati imidža procedūra kā sporta kluba apmeklējums, kosmētiskās procedūras vai vizīte pie stilista. Skaists smaids ir ne tikai lieliska rota, bet arī izcils veiksmes ierocis gan karjerā, gan personīgajā dzīvē.

Pirms zobu balināšanas nedrīkst būt cauri zobi vai smaganu saslimšanas. Apmeklē zobārstu un pārbaudi savu mutes veselības stāvokli, lai zobu balināšanas procedūra neradītu nekādas problēmas.

Ja tev ir jutīgi zobi, pēc balināšanas procedūras zobu jutība var saasināties, tāpēc noskaidro, kāds ir iemesls. Parasti zobu jutība ir pārejoša un ārstējama!

Divas nedēļas pirms zobu balināšanas procedūras apmeklē zobu higiēnistu, lai iegūtu maksimāli labu rezultātu.

Zobu balināšana ar ZOOM! AP 1 h stundas laikā palīdzēs iegūt līdz pat 8 toņiem baltākus zobus. Atceries, ka ar zobu balināšanu nav iespējams izbalināt plombas, nedzīvus zobus, tāpēc, lai tavs smaids būtu perfekts, šādās situācijās iespējams problēmvietu pārklāt ar porcelāna plāksnīti.

Skatīt publikāciju žurnālā COSMOPOLITAN, aprīlis 2011 

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday