Zobu protezēšana

ZOBU PROTEZĒŠANA

Kas ir zobu protezēšana?

Zobu protezēšana ir mākslīga zaudētā zoba vai tā daļas atjaunošana. Zaudētos zobus ir iespējams aizstāt gan ar izņemamas, gan neizņemamas protēzes palīdzību. Zobārstniecības klīnika “SIROWA Rīga” piedāvā jaunākos zobu protezēšanas veidus, izmantojot mūsdienīgas  tehnoloģijas un materiālus, kas Jums nodrošinās augsti estētisku rezultātu – Jūsu smaids būs Jūsu skaistākā rota.

Piedāvājam sekojošus protēžu veidus:

  • metālkeramikas kroņi (tai skaitā uz cēlmetāla bāzes)
  • cirkonija keramikas kroņi
  • onlejas un inlejas (augsti estētiskas plombes, kas tiek izgatavotas zobu tehniskajā laboratorijā)
  • venīri (plānas porcelāna plāksnītes, kuras tiek cementētas uz zoba ārējās virsmas)
  • protezēšana uz zobu implantiem
  • visa veida izņemamās konstrukcijas.

Zobu protēzes veidi

Nosacīti protēzes var iedalīt divos pamata veidos – izņemamajās un neizņemamajās. Neizņemamās protēzes ietver metālkeramikas un cirkonija kroņus, tiltus un citas fiksētās konstrukcijas, kas vizuāli un funkcionāli ne ar ko neatšķiras no dabīgiem zobiem.

Pateicoties sadarbībai ar labākajām zobu tehniskajām laboratorijām un to moderno tehnoloģiju risinājumiem, Jūsu smaids būs maksimāli dabīgs un estētisks.

Priekšrocības, ko sniedz zobu protēzes

Ar zobu protezēšanas palīdzību iespējams ne tikai aizvietot iztrūsktošus zobus, bet arī novērst mazus defektus estētsiki redzmā zonā, kā arī ievērojami uzlabot arī zobu estētiku, piemēram, ar porcelāna plāksnītēm (venīriem), varat padarīt savu smaidu žilbinoši baltu.

Implantācija kā protezēšanas alternatīva

Mūsdienīga alternatīva zobu protēzēm ir viena vai vairāku iztrūkstošu zobu aizvietošana ar zobu implantiem, kas dos Jums maksimāli dabīgu sajūtu Jūsu mutē un nodrošinās ne tikai funkcionalitāti, augstvērtīgu estētisko rezultātu, bet ievērojami uzlabos Jūsu dzīves kvalitāti.

Mūsu speciālisti ieteiks labāko risinājumu tieši Jums, kā arī vizītes laikā atbildēs uz Jūsu interesējošiem jautājumiem un dalīsies ar ieteikumiem kā pierast pie zobu protēzēm un citu pacientu zobu protēžu atsauksmēm un vēl.

Lai uzzinātu vairāk par protezēšanu un zobu implantiem, skatīt saites:

Vēlos zobu implantus-kas jāzina, dodoties pie zobārsta?
Kas ir zobu mākslīgās saknes jeb zobu implanti?

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday