Darba dienās no 8:00 - 19.00 +371 67 098 260 | Katrīnas dambis 16, Rīga, Latvija
Estētiskā un vispārējā zobārstniecība

Estētiskā un vispārējā zobārstniecība

Pielietojot efektīvas un mūsdienīgas metodes,  materiālus un jaunākās tehnoloģijas, zobārstniecības klīnikā “SIROWA Rīga“, Jums tiks sniegts pilns pakalpojumu klāsts mutes dobuma profilaksei un ārstēšanai, kā arī zobu estētikas uzlabošanai.

Mūsu zobārstniecības klīnikas speciālisti izmanto pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiālus, kas  garantē izcilu ārstēšanas rezultātu, estētiku un kvalitāti.

Vispirms sertificēts zobārsts novērtēs Jūsu mutes veselības stāvokli un sastādīs ārstēšanas plānu. Diagnozes precizēšanai tiek pielietotas papildizmeklēšanas metodes, piemēram, digitāls rentgena uzņēmums vai ortopantomogramma (OPG) – 360° grādu pārskata rentgena uzņēmums (OPG), kas sniedz plašu pārskatu par vispārējo mutes dobuma stāvokli – informāciju par zobu, augšžokļa, apakšžokļa, galvas, cieto un mīksto audu stāvokli.

Vispārējās un estētiskās zobārstniecības pakalpojumi ietver:

  • Zobu plombēšanu ar jaunākās paaudzes materiāliem – gaismā cietējošām kompozīta (baltām), porcelāna vai amalgāma (sudraba) plombēm.
  • Sakņu kanālu ārstēšanu – endodontiju. Tieši sakņu kanālu ārstēšana, pateicoties modernām tehnoloģijām un speciālistu prasmei, var glābt bojātu zobu saknes rajonā un saglabāt, izmantojot endodontisku ārstēšanu. Tikpat nozīmīga endodontiskā ārstēšana ir zobu sagatavošana protezēšanai. Endodontiskas slimības bieži tiek atklātas tikai pateicoties rentgenoloģiskai izmeklēšanai.
  • Zobu estētiskā atjaunošana – spraugu slēgšana, kosmētisko defektu novēršana.

Zobārsts izstrādās Jūsu individuālo ārstēšanas plānu, norādot ārstēšanas izmaksas, skaidrojot ārstēšanas gaitu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un finansiālās iespējas, izskatīs arī alternatīvus ārstēšanas risinājumus. Uzskatamāk to palīdzēs izprast datorizēta vizuālā informācija un piemēri.

Lasīt vairāk par estētisko zobu protezēšanu un zobu implantiem