Armands Ozoliņš piemiņai

Mūsu izcilā zobārsta un
klīnikas vadītāja piemiņai

“Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem.
Paejiet cilvēkiem pretī un dalieties tajā, kas jums ir! Dāvājiet smaidus un labestību!
Laime ir kā saules gaisma: ja iecelsiet kādu saulē, tā apspīdēs arī Jūs.”

(Ogs Mandino)

Armands Ozoliņš (1974-2020)

Savu bērnību pavadījis Teikas rajonā,  pirmās skolas gaitas jeb virzība uz attīstību aizsākās Teikas vidusskolā. Mazajās klasēs Armands bija mācību otrajā maiņā, līdz ar to ļoti viņam atmiņā ir palikušas pozitīvas emocijas par izgulēšanos. Arī turpmākajā dzīvē viņš šo prata pielāgot savām vēlmēm  – no rīta ilgāk pagulēt un tad doties uz savu darbu. Skolas laikā Armands apmeklēja nodarbības zemūdenes peldēšanā. Visas Armanda vasaras kā bērnībā, tā arī turpmākā dzīvē tika pavadītas Saulkrastos pie jūras. Tūlīt pēc vidusskolas absolvēšanas iestājās Rīgas medicīnas institūtā Stomatoloģijas fakultātē, kuru absolvējis 1998.g.  Paralēli studijām Armands strādāja nakts darbu Stomatoloģijas Poliklīnikā Dzirciema ielā. Kopš 2000. gada Armands Ozoliņš bija sertificēts zobārsts.

Pirmā ārzemju prakses vieta bija Zviedrija, pēc tam Vācijā, Somijā, Igaunijā un Lietuvā, kur ieguva starptautisku pieredzi. Kopš 2004. gada viņš sāka strādāt zobārstniecības klīnikā “SIROWA Rīga”, tolaik vēl Vīlandes ielā, bet 2009. gadā kļuva par klīnikas vadītāju. Viņš specializējas tieši zobu implantoloģijā un protezēšanā uz zobu implantiem. Regulāri papildināja savas zināšanas kvalifikācijas celšanas kursos gan Latvijā, gan ārpus tās, apmeklējot starptautiskas apmācības, nozares svarīgākās konferences. Aktīvi piedalījās sabiedrības informēšanā un izglītošanā par mutes dobuma veselību, higiēnu un profilaksi, preventīvajiem pasākumiem. Organizēja pieredzes apmaiņas seminārus zobārstniecības nozares profesionāļiem, uzstājās kā lektors.  Vairāku zinātnisko publikāciju autors, bija arī Latvijas Zobārstu asociācijas valdes loceklis.

Kā ārsts trešajā paaudzē savā ģimenē, viņa sapnis bija, lai kāds no mīļajiem bērniem arī kādreiz studētu medicīnu un kļūtu par ārstu. Armands bija ļoti lepns kā tētis, kopā dzīvesbiedri Artu, audzinot dēlu Kristiānu un meitu Karlīnu. Viņš bija gādīgs, jautrs, pozitīvs, mīļš. Armands iemācīja dzīvot pozitīvi un ar lielu smaidu. Viņam ļoti patika ceļot, gan darba jautājumos, gan ar savu mīļoto Artu, gan ar visu ģimeni.

Pēdējos gados Armands piedalījās aktīvi sabiedriskajā dzīvē.
Zobārstniecības klīnikas “SIROWA Rīga” kolektīvs bija kā otrā ģimene, ar kuru pavadīja lielu savu dzīves posmu. Armands ir bijis superīgākais, jautrākais klīnikas vadītājs. Viņš ļoti lepojās ar tā kvalitatīvi paveikto darbu, ģimenisko un draudzīgo, profesionālo dzirksti ik katrā darbiniekā.  Armands ir pabijis gandrīz visos pasaules kontinentos, izņemot Āfriku un Antarktīdu, kuru būtu arī reiz piepildījis, ja vien liktenis nebūtu izspēlējis pāragru aiziešanu. Armandam bija daudz ieceres, vīzijas, sapņi, kurus vēlējās realizēt gan ar ģimeni, gan savā profesionālajā attīstībā zobārstniecības klīnikā “SIROWA Rīga”.

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday