Zobu higiēniste Inita Čeire (zobārstniecības klīnikas SIROWA Rīga), skaidro zobu krāsas maiņas cēloņus un to novēršanu

“Lai novērstu zobu krāsas maiņu, ir dažādi ārstēšanas veidi, kas atkarīgi no cēloņa. Virspusējās pigmentācijas, kā, piemēram, smēķētāju, tējas, kafijas, ir viegli noņemt apmeklējot zobu higiēnistu un veicot zobu higiēnas procedūru. Dažos gadījumos zobu krāsas maiņu var novērst ar zobu balināšanas procedūrām, kas tiek veikta pie profesionāla speciālista. Informētiem cilvēkiem zobu balināšanas tēma jau sen nav sveša. Tas nav kaitīgi – svarīgi ir, kāda metode tiek lietota, katram cilvēkam tā būs individuāla.

Pietiek, ja divas reizes dienā tīrāt zobus, izmatojat zobu diegu un vismaz reizi gadā apmeklējat zobu higiēnistu. Taču, ja mīlat bieži dzert kafiju, tēju, kolu, smēķējat – biežāk apmeklējiet zobu higiēnistu un zobārstu. Ja vēlaties ilgāk saglabāt savu dabīgo zobu baltumu, tad varat samazināt ieradumus bieži lietot krāsojošus dzērienus un pārtiku.

Jautājiet savam zobu higiēnistam par profesionāliem mutes dobuma kopšanas līdzekļiem, kas uzturētu jūsu zobus baltus, veselus un koptus!”

Lasīt visu interviju ar zobu higiēnisti Initu Čeiri portālā tvnet.lv februāris 2011

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday