Zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga: Latvijas pacientam vēlamies dot vislabāko

SIROWA Rīga atšķiras no simtiem citu zobārstniecības klīniku Rīgā un citur Latvijā, atbildes būtu vismaz divas. Pirmkārt, tā ir pieeja pacientam, bet, otrkārt, te strādā vairāki Latvijas vadošie zobārsti. Piemēram, kā mutes, sejas, žokļu ķirurgi zobārtniecībasklīnikā praktizē Latvijas Zobārstu asociācijas (LZA) priekšsēdētājs Andris Bīgestāns un Latvijas Mutes, sejas un žokļu ķirurgu asociācijas priekšsēdētājs Gunārs Lauskis. Abi minētie speciālisti ir vieni no Latvijā viserudītākajiem un pacientu vidū viscienītākajiem. Vēl viens klīnikas mutes, sejas, žokļu ķirurgs ir vācietis Olivers Hārdijs, kurš absolvējis Semmelveisas universitāti Budapeštā (Ungārija) un pašlaik ir vienīgais LZA sertificētais vācu speciālists, kas pastāvīgi praktizē Latvijā. Zobārstniecības klīnikā SIROWA Rīga pacientus pieņem arī periodontoloģe Una Stāmere, vispārējās zobārstes Zane Nagle, Inguna Sprudzāne, Inta Zepa, savukārt klīnikas vadītājs no 2009. gada ir zobārsts Armands Ozoliņš.

Zobārtniecības klīnika SIROWA Rīga ir līderisLatvijā zobu implantu / implantoloģijas jomā. Mārketinga koordinators E. Antonevičs stāsta: „Mūsu klīnikā izmanto vācu kompānijas DENTSPLY Friadent implantus. Tie atrodas pasaules TOP5  zobu implantu ražotāju sarakstā, tāpēc 99,5% gadījumos pēc zoba implanta ievietošanas problēmu nav. Savukārt, ja pirms implantācijas jāaudzē žokļa kauls, mūsu ārsti izmanto Šveices ražojumu Geistlich Biomaterials, kas šai jomā ir nepārspējams pasaules tirgus līderis jau vairākus gadus.” Klīnikā ir moderna aparatūra un aprīkojums, kā arī praktiski noderīgais ortopantomografs – 180 grādu rentgena aparāts, kas lieliski palīdz diagnozes noteikšanā un bieži vien pacientam uzskatāmi parāda defektus, kas tiks laboti. Šādā veidā SIROWA Rīga zobārsti cenšas pilnībā apgāzt mītus par cenu uzskrūvēšanu un apzināti nepareizu diagnožu noteikšanu, kas pēdējā laikā ir bieži sastopama problēma ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Sarežģītākajos gadījumos tiek sasaukta arī ārstu padome. Lielākā daļa no medicīnas tūristiem pie mums brauc veikt nopietnas operācijas, piemēram, kaula transplantācija, vairāku implantu ievietošana, pilnā žokļa restaurācija utt. Lielākoties tas ir saistīts ar cena līmeņu atšķirību. Mēs gandrīz vienmēr braucam pakaļ uz lidostu, cenšamies izveidot personīgas attiecības, piedāvājam izmantot mūsu viesnīcu blakus klīnikai par brīvu.”

Lasīt visu publikāciju laikrakstā Austrālijas Latvietis, februāris 2011 (PDF)

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday