Zobārstniecības klīnikas SIROWA Rīga zobārsti iesaka pievērst lielāku uzmanību bērnu zobu veselībai, regulāri apmkelējot bērnu zobārstu, kā arī veicot zobu higiēnu.

“Regulāri zobārsta apmeklējumi ir svarīgi Jūsu bērnu mutes veselībai. Bieži vien vecāki ir pārsteigti, kad mēs iesakām apmeklēt zobārstu jau no paša pirmā bērna zobiņa. Jo agrāk tiks apmeklēts zobārsts, jo ātrāk varēs novērst problēmas, kas varētu rasties nākotnē,” uzsver zobārstniecības klīnikas SIROWA Rīga zobārsti.

Speciālisti ir pārliecināti, ka ar atbilstošu zobu aprūpi mājās, regulāriem bērnu zobārsta apmeklējumiem un profilaktiskām procedūrām, bērnam būs veseli un skaisti zobi. Tomēr viss sākas ar zobu šķilšanos. Jāatceras, ka katrs bērns ir individuāls, un katram bērnam piena un arī pastāvīgie zobi šķilsies pēc savas „programmas”. Pastāv versija, ka meitenēm zobiņi šķiļas agrāk nekā zēniem vai arī ka to nosaka piederība konkrētai rasei, taču tie ir tikai minējumi. Patiesība ir tāda, ka katram no mums šis process ir ģenētiski noteikts un dzimumam vai rasei nav izšķirīgas nozīmes.

Lasīt pilnu publikāciju portālā mammamuntetiem.lv.

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday