Viss par zobu implantiem!

“Ar zobu implantu iztrūkstošu zobu iespējams aizvietot tā, ka māklsīgo no īstā gandrīz nevar atšķirt. Ja apsverat iespēju ievietot zobu implantu, jāņem vērā  vairāki priekšnosacījumi. Pirms zoba implanta ievietošanas jāsaved kārtībā pārējie zobi – jāaapmeklē zobu higiēnists, zobārts. Tas nepieciešams, lai novērstu infekcijas risku, jo zoba implanta ievietošana jeb implantēšana ir  operācija mutes dobumā. Jāviec arī citi sagatavošanas darbi, piemēram, rentgens, lai redzētu vai žokļa kauls piemērots zoba implanta ievietošanai.

Salīdzinot ar modes pasauli, var teikt, ka atšķiras zobu implantu zīmoli: ir pavisam nedaudz ļoti kvalitatīvu implantu sistēmu, simtiem vidusmēra un tūkstošiem nekvalitatīvu sistēmu ražotāju. Nekvalitaīvs zoba implants var nolūzt. Kā atšķirt? Ar piesardzību jāizturas pret pārsteidzoši lētiem zobu implantiem. Kvalitatīvo zobu implantu ražotājus atpazīsiet pēc to izplatītājiem – tie pārstāvēti daudzās pasaules valstīs, ja nepieciešamība atbilstošu pakalpojumu saņemt, ja ceļojat vai maināt dzīves vietu.”

Lasīt visu rakstu žurnālā Veselība, decembris 2008.

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday