Zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga piedāvā jaunu zobu balināšanas procedūru Baltijā ZOOM! AP

Profesionālā zobu balināšanas procedūra ZOOM! AP īpaši saudzīgi 1h laikā padarīs zobus līdz pat 8 toņiem baltākus. Nekādu nepatīkamu sajūtu procedūras laikā, jo UV starojuma lampas temperatūra ir pavisam neliela, līdz ar to tā nerada ne mazāko diskomfortu. Amorfais kalcija fosfāts, kas tiek izmantots šajā zobu balināšanas sistēmā, nodrošina gludāku un spīdīgāku emaljas virsmu, toņa noturīgumu un samazina zobu jūtīgumu procedūras laikā un pēc tās. Perfektam rezultātam pirms zobu balināšanas ieteicams 2 nedēļas iepriekš veikt zobu higiēnu.

 

Zobu emalja var kļūt tumšāka vairāku faktoru ietekmē, kā piemēram, pārmērīgu spilgtas krāsas pārtikas produktu un dzērienu lietošana (pkafija, vīns, u.c.), slikti ieradumi (smēķēšana, alkohols, neveselīgs uzturs), nepilnvērtīga mutes higiēna, ilgstoša antibiotiku lietošana, kā arī ar vecumu saistītas izmaiņas. Ja vēlaties savu smaidu padarīt gaišāku, veiciet ,,ZOOM! AP” balinšānas procedūru tieši pie mums!

Lasīt visu publikāciju portālā espati.lv, marts 2011

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday