Žilbinošs smaids – vienkārši un ātri ar zobu balināšanas sistēmu ZOOM AP!

“ZOOM! AP pasaulē atzītākais zobu balināšanas veids. Vairāk nekā 70 000 zobārstniecības klīniku strādā ar šo zobu balināšanas sistēmu. Tās pamatā ir hidrogēnperoksīds, kas iekļūstot zobu emaljā, spēj padarīt zobus līdz pata astoņiem toņiem gaišākus. Šī zobu balināšanas sistēma ir saudzīga un zobam draudzīga, un ar tās palīdzību iespējams uzlabot ārējo izskatu. Zobu balināšanas sesija ilgst tikai 1h!

Pēc nelielas izmeklēšanas pacients tiek sagatavots balināšanas procedūrai. Tiek aizsegtas smaganas un uz zobiem tiek uzklāts balinošs gēls. Pēc tam uz zobiem tiek virzīts ZOOM! UV starojums. Stundas laikā hidrogēnperoksīda sastāvs iedarbojas uz zobu emalju, padarot zobus žilbinoši baltus. Ilggadēju pētījumu rezultātā ZOOM! ražotāji ir secinājuši, ka šai sistēmai praktiski nav nekādu blakus parādību, nekādu nepatīkamu sajūtu procedūras laikā, kā arī pēc tās. UV starojuma lampas temperatūra ir pavisam neliela, un tāpēc tā nerada ne mazāko diskomfortu. Pirms zobu balināšanas divas nedēļas iepriekš ieteicams veikt zobu higiēnu.”

Lasīt visu publikāciju par zobu balināšanu žurnālā JOY (01/2011)

× Spied šeit, lai uzsāktu saraksti Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday